O nas

Poznaj naszych specjalistów
Gabinet

Rzeszów

 • ul. Lewakowskiego 4B
  35- 119 Rzeszów
 • 792- 979- 832
 • fizjoblog.clinic@gmail.com
agnieszka wąsacz-żurek terapia dzieci oraz uroginekologi

mgr Agnieszka Wąsacz- Żurek

Terapeutka dzieci oraz uroginekologii

jadwiga rybak terapia manualna

mgr Jadwiga Rybak

Terapeutka manulana

monika medygrał psycholog sportowy

mgr Monika Medygrał

Psycholog sportowy

mgr Anna Dmitrzak

mgr Anna Dmitrzak

Terapeutka dzieci

MJ zdjęcie

mgr Marcin Jonkisz

Naturopata, osteopata

dr Jakub Modliszewski D.O.

Jeden z założycieli Fizjoblog. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia oraz National University of Medical Sciences w Madrycie gdzie uzyskał tytuł Doctor of Osteopathy D.O.  Obecnie w trakcie szkoły Osteopatii Pediatrycznej. W zawodzie od 2008 r.  Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Futsal U-18, U-19 i U-21 w latach 2015-2019r.   Zajmuję się głównie pacjentami bólowymi, sportowcami i dziećmi. Pracuje nad poprawą przepływów, zrównoważeniu układu nerwowego, czaszkowo-krzyżowego oraz poprawie pracy narządów wewnętrznych. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii i osteopatii zdobywa i doskonali na kursach w Polsce i na świecie.

mgr Agnieszka Wąsacz- Żurek

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego Wydziału Medycznyego na kierunku Fizjoterapia. Certyfikowany terapeuta w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Francji na stanowisku fizjoterapeuta w Clinique de Verdaich oraz w Societe Thermale d’ Ax. Aktualnie pracuje w Centrum Medycznym Medyk oraz Fizjoblog Clinic. Twórczyni autorskiego programu ,, Szczęśliwa Mama’’- ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie, ćwiczenia z niemowlakiem, Na co dzień zajmuję się diagnostyką i terapią nietrzymania moczu dzieci i dorosłych oraz innych zaburzeń dolnych dróg moczowych. Diagnostyką i terapią kobiet w ciąży i po porodzie ( przygotowanie ciała do porodu, praca z blizną po cesarskim cięciu i po epizjotomii, rozejście kresy białej, powrót do sprawności po porodzie). Terapią pacjentów neurologicznych, wad postawy u dzieci i dorosłych. Przygotowaniem do zabiegów oraz terapią po zabiegach i operacjach ginekologicznych/ urologicznych/ proktologicznych.

mgr Jadwiga Rybak

Magister fizjoterapii z 6-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w rehabilitacji osób dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach i kursach aby praca z pacjentem stawała się coraz bardziej efektywna. Szczególnie bliska jest jej praca ze stawem barkowym i terapie tkanek miękkich. Podczas pracy z pacjentem bazuję na technikach manualnych ( terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, masaż funkcyjny i poprzeczny, terapia manualna- FDM, neuromobilizacje) oraz kinesiologytapingu. Jest również terapeutką metody PNF i McKenzie. Podczas terapii dużą wagę przykłada do edukacji i profilaktyki, dzięki czemu efekty współpracy z pacjentem są znacznie trwalsze. Zajmuję się między innymi bólami napięciowymi, zespołami bólowymi kręgosłupa i kończyn, terapią bólów głowy i zatok, cieśnią nadgarstka, terapią blizn itp. 

mgr Monika Medygrał

Magister psychologii oraz absolwentka studiów podyplomowych  z psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
 Ze sportem związana od zawsze. Od najmłodszych lat grała w koszykówkę, piłkę ręczną, biegała i jeździła na nartach, aż w końcu w wieku 12 lat znalazła swoje miejsce w świecie jeździectwa. Zdobyła II klasę sportową w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Realizuję się jako trener wszechstronnie przygotowując zawodników oraz konie do startów w zawodach. Zdobyte doświadczenie zawodnika oraz trenera pozwala jej lepiej zrozumieć  i określić trudności z jakimi mierzy się przychodzący sportowiec, trener czy rodzic, a wykształcenie psychologiczne umożliwia mi podjęcie właściwych działań.  Posiada doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Współpracowała z zawodnikami takich dyscyplin jak m. in. siatkówka, piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy, jeździectwo, pływanie czy żeglarstwo. Organizowała zajęcia z treningu mentalnego na obozach sportowych  i prowadziła wykłady wraz z warsztatami dla rodziców i trenerów młodych sportowców. Przykładając dużą wagę do samodoskonalenia systematycznie bierze udział  w stażach szkoleniowych, warsztatach i konferencjach naukowych.  W trosce o jakość swojej pracy regularnie uczestniczy w superwizji. Prywatnie, uwielbia spędzać czas czytając książki wśród przyrody w otoczeniu zwierząt. Jest też  wielbicielką kawy i włoskiego jedzenia 🙂 

mgr Anna Dmitrzak

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim, terapeuta koncepcji NDT Bobath i PNF.
W swojej pracy korzysta również z wiedzy zdobytej na kursach terapii tkanek miękkich, łącząc te różne metody adekwatnie do potrzeb dziecka. 
Kwalifikacje ciągle poszerza uczestnicząc w kursach, warsztatach i konferencjach o tematyce pediatrycznej. Pracuje z niemowlętami i dziećmi starszymi z zaburzeniami neurologicznymi, chorobami genetycznymi i metabolicznymi oraz z innymi dysfunkcjami rozwojowymi.

mgr Marcin Jonkisz

Magister fizjoterapii od 2006r,
Osteopata 5 letnich studiów w Akadamii Osteopatii od 2019r,
Naturopata od 2020r zakończone egzaminem państwowym.

Pracuje z pacjentami psychosomatycznymi, bólowymi, niezdiagnozowanymi, z chorobami przewlekłymi.
Udziela konsultacji z zakresu diety, suplementacji i zdrowego stylu życia (osoby w średnim wieku motywuje do zmian), dużo rozmawia o problemach emocjonalnych, relacjach itd.
W swojej pracy stosuje również metodę klawiterapii.

 

mgr Agnieszka Filar

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego. Odpowiedzialna za wizerunek firmy w mediach społecznościowych oraz koordynacje szkoleń. Każdego dnia odbiera setki telefonów i zawsze z uśmiechem rozmawia z pacjentami. Dba o kontakt z  dostawcami, kontrahentami i współpracownikami. Cechuje ją spokój, wyrozumiałość oraz olbrzymie pokłady empatii. Zawsze miła i chętna do pomocy. Odpowiedzialna i zaangażowana w to, co robi. Służy pomocą, zawsze w pakiecie z serdecznym uśmiechem.

Gabinet

Warszawa

 • ul. Bronowska 58
  03-995 Warszawa
 • 517 428 004
zdjecie_Patryk

dr Patryk Wiśniewski D.O

Osteopata

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji Australian College of Natural Therapies ze specjalizacją w masażu głębokim tkanek miękkich oraz National University of Medical Sciences w Madrycie gdzie uzyskał tytuł Doctor of Osteopathy. Pasjonat orientalnych technik masażu (własny autorski orientalny masaż stóp), uczestnik wielu kursów w Polsce i za granicą, a także trener personalny. Doświadczenie zdobywał m.in. w pracy w Australii z pierwszoligową drużyną Rugby – „Swans”, w klinice masażu leczniczego, prowadząc własny gabinet, pracując przy słynnym półmaratonie w Sydney czy praktykując masaż tajski w czasie pobytu w Tajlandii. Prowadził m.in. projekt „Innowacyjne techniki masażu Spa & Wellness” w Łodzi , Warszawie, Katowicach czy w Białymstoku.

W Polsce pracował między innymi w ośrodku rehabilitacyjnym w Polanicy Zdrój i praktykował w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych w Warszawie ( m.in. Centrum Zdrowia Dziecka, ATTiS, Stocer czy CKR w Konstancinie). Prowadzi również własny gabinet i organizuje szkolenia w obszarze rehabilitacji ( kursy masażu głębokiego tkanek miękkich, trigger points therapy, igłoterapia sucha, zastosowanie technik energii mięśniowej w rehabilitacji oraz osteopatia i chiropraktyka ).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 • 792 979 832
 • fizjoblog.biuro@gmail.com
PIERWSZA KLINIKA W POLSCE